Hakkımızda

Karadeniz Bölgesi’nin en güvenilir ve en kaliteli araç kiralama firmalarından Samcity rent a car firması ile artık ulaşımınız daha konforlu ve daha ekonomik olacak. Karadeniz’in her bölgesine hizmet veren ve en son model araçları en uygun fiyatlara kiralayan firmamız ile sizler de hak ettiğiniz güvenli ve lüks yolculuğu yaşayacaksınız. Tüm aile veya arkadaşlarınızla geçireceğiniz hafta sonu gezileriniz için yahut iş ziyaretleriniz için araç kiralamak istiyorsanız en doğru adrese başvurmuş bulunmaktasınız. Ekonomik, konforlu, temiz ve güvenilir araçlarımız ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Müşteri odaklı yaklaşımımız, yüksek kalite anlayışımız ve iyi yetişmiş alanında uzman personel kadromuz ile sizlere hizmet vermeye hazırız. İstanbul Anadolu , İstanbul Avrupa ve Samsun’un her bölgesinden ulaşabileceğiniz günlük, haftalık, aylık ve yıllık araç kiralamaları için sizlere en kaliteli araçları en uygun fiyatlara sunuyoruz. En güvenilir ve temiz araçlar, en yeni modeller ve en iyi hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimizi için konforlu, rahat bir yolculuğa hazırlıyoruz. Firmamızın sağladığı garantiler ve sunduğu hizmetle sizler de Karadeniz Bölgesi’nin her yerinden Samcity rent a car firmamıza başvurabilir ve birbirinden çeşitli araç filomuz ile aileniz ve sevdiklerinizle keyifli ve sorunsuz yolculuk yapma imkanı elde edebilirsiniz. Evrensel kalite standartları, müşteri memnuniyetine verilen önem, dürüst çalışma ilkeleri ve doğru iş ahlakını benimseyen firmamız araç kiralamada lider ve öncü firmalar arasındadır. En son model araçları,en yenilikçi bir hizmet anlayışı, en uygun fiyatlarla ve en kolay ödeme koşulları ile sizlere sunan firmamız bu özellikleri ile araç kiralama sektöründe rakiplerinin çok ilerisindedir.

 

Firmamız sizlere son derece rahat, konforlu, lüks ve güvenli araçları, yüksek hizmet kalitesi ile birleştirerek en ekonomik araç kiralama garantisi sunmaktadır. Bu fırsatları değerlendirerek iş ya da aile seyahatlerinizi en konforlu ve en güvenli biçimde gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul Anadolu , İstanbul Avrupa ve Samsun’un en güvenilir, en kaliteli araç kiralama firması olan Samcity rent a car firmamız ile en güvenli yolculukları yaşayın ve sevdiklerinize de yaşatın. Sevdiklerinizle beraber konforlu ve keyifli yolculuklar dileriz.

© 2019 | Samcity Rent A Car - Tüm Hakları Saklıdır.