Samsun Çarşamba Havalimanı


Samsun Çarşamba HavalimanıSamsun Çarşamba Havalimanı İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Samcity rent a car Samsun Çarşamba Havalimanı Ofis'e hoşgeldiniz. Sizlere hızlı, kolay ve Samcity standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Samsun'da Araç Kiralama

Samsun Çarşamba Havalimanında araç kiralamak o kadar kolay ve bir o kadar da pratiktir. Dakikalar içerisinde aracınız teslim alır, Karadeniz sahil şeridinin orta bölümünde Yeşilırmak ve Kızılırmak nehirlerinin Karadeniz'e döküldükleri deltalar arasında yer alan Samsun ili 9,083 Km²'lik bir yüz ölçüme sahiptir. Coğrafi konum olarak  40°  50' - 41° 51' kuzey enlemleri , 37° 08' ve 34° 25' doğu boylamları arasındadır. Kuzeyinde Karadeniz'in yer aldığı ilimizin komşuları; doğusunda Ordu , batısında  Sinop, güneyinde Tokat ve Amasya ,Güney batısında ise Çorum illeridir. Samsun İli yeryüzü şekilleri bakımından üç ayrı özellik gösterir. Birincisi güneyindeki dağlık kesim, ikincisi; dağlık kesimle kıyı şeridi arasında kalan yaylalar, üçüncüsü; yaylalarla Karadeniz arasındaki kıyı ovalarıdır. Kızılırmak ve Yeşilırmak akarsularının delta alanlarında oluşmuş kıyılarında, yurdumuzun tarımsal potansiyeli en yüksek ovalarından Bafra ve Çarşamba ovaları yer almaktadır.. Biz Samcity rent a car olarak size en özel araçlarımızı ve hizmetimizi sunmaya çalışacağız.

 

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Samcity rent a car, Samsun Çarşamba Havalimanını kavşağında hizmet vermekteyiz. Araçlarımız, havalimanı kavşağında yer alan otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.


Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Samsun Çarşamba Havalimanındaki otoparkımıza bırakabilirsiniz. Samcity rent a car personeli havalimanı kavşağındaki otoparkımızdan aracınızı teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

 

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 7 Gün 24 Saat
  • Hafta Sonu: 7 Gün 24 Saat

 

İletişim Bilgileri

Samsun Merkez Ofis

Kılıçdede Mah. Saadet Cad. No:138 İlkadım/Samsun

Samsun Havaalanı

Çınarlık Mah. Eyüp ultan Sokak No:2/2 (Samsun Havaalanı Kavşağı) Çarşamba/Samsun

   +90 ( 362 ) 256 0066

    +90 ( 532 ) 737 2757

 

Bilgi Servisi

Samsun şehir içi trafiği oldukça rahattır. Samsun'da yol kenarlarının park işletmesi özeldir. Park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.

Kılıçdede Mah. Saadet Cad. No:138 İlkadım/Samsun

© 2019 | Samcity Rent A Car - Tüm Hakları Saklıdır.