Ordu - Giresun Havalimanı


Ordu - Giresun HavalimanıOrdu - Giresun Havalimanı İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Samcity rent a car Ordu - Giresun Havalimanı Ofis'e hoşgeldiniz. Sizlere hızlı, kolay ve Samcity standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Ordu – Giresun Havalimanın'da Araç Kiralama


Ordu - Giresun Havalimanında araç kiralamak o kadar kolay ve bir o kadar da pratiktir. Dakikalar içerisinde aracınız teslim alır, Doğu'da Giresun, Batı'da Samsun, Güney'de Sivas ve Tokat, Kuzey'de Karadeniz ile çevrilidir.

Doğu Karadeniz Bölgesinin kapısı konumundaki Ordu ili, doğa güzellikleri, bitki örtüsü, mavi ve yeşilin kucaklaştığı kıyıları, koy ve kumsalları, hemen kıyı şeridinden başlayan dağları, yükseltilerindeki uçsuz bucaksız ve birbirinden güzel yaylaları ile tarihin yanı sıra kültür ve doğa turizminde de geleceği parlak bir şehirdir.

100 km’lik kıyı şeridi bulunan Ordu İl'inin 60 km’lik kıyı bölümü kumsallardan oluşmaktadır. Bu özelliği ile diğer Karadeniz illerinden farklı bir yapıya sahiptir.
Yörenin dağlar ve ormanlar ile kaplı olması, zengin florası ve sukuneti ziyaretçiler için çekici bir özellik olarak kabul edilmektedir. Ordu ilinin sosyal ve kültürel yapısı, turizmin gelişmesi için de oldukça uygundur.


Henüz doğallığını koruyan ve diğer illere göre bozulmamış kıyılarımız, deniz turizmi potansiyelimizi oluşturmaktadır.

.. Biz Samcity rent a car olarak size en özel araçlarımızı ve hizmetimizi sunmaya çalışacağız.


 

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Samcity rent a car, Ordu _ Giresun Havalimanı kavşağında hizmet vermekteyiz. Araçlarımız, havalimanı kavşağında yer alan otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.


Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Ordu - Giresun Havalimanındaki otoparkımıza bırakabilirsiniz. Samcity rent a car personeli havalimanı kavşağındaki otoparkımızdan aracınızı teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

 

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 7 Gün 24 Saat
  • Hafta Sonu: 7 Gün 24 Saat

 

İletişim Bilgileri

Ordu Havalimanı Ofis

Gülistan Mah Ordu Cad No : 85 Gülyalı / Ordu

   +90 ( 452 ) 811 3333

    +90 ( 530 ) 171 5252

 

Bilgi Servisi

Ordu ve Giresun şehir içi trafiği oldukça rahattır. Ordu ve Giresun'da yol kenarlarının park işletmesi özeldir. Park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.


© 2019 | Samcity Rent A Car - Tüm Hakları Saklıdır.