Amasya Merzifon Havaalanı


Amasya Merzifon HavaalanıAmasya Merzifon Havaalanı İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Samcity rent a car Amasya Merzifon Havaalanı Ofis'e hoşgeldiniz. Sizlere hızlı, kolay ve Samcity standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Amasya Merzifon Havaalanı'nda Araç Kiralama


Amasya - Merzifon Havaalanında araç kiralamak o kadar kolay ve bir o kadar da pratiktir. Dakikalar içerisinde aracınız teslim alır, Merzifon Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Amasya’nın en kalabalık ilçesidir. Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerin Samsun üzerinden Doğu Karadeniz’e bağlandığı bir kesişme noktasında yer alan Merzifon bu konumunun da etkisi ile oldukça gelişmiştir. Amasya Merzifon Havaalanı, Devlet Hastanesi gibi büyük yatırımlara ev sahipliği yapmakta.

Toplam nüfusu 70.000’in üzerinde olan Merzifon nüfusu artan ilçelerden biri. Nüfusun çoğunluğu ilçe merkezinde yaşamakta.

.. Biz Samcity rent a car olarak size en özel araçlarımızı ve hizmetimizi sunmaya çalışacağız.


 

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Samcity rent a car, Amasya Merzifon Havaalanı kavşağında hizmet vermekteyiz. Araçlarımız, havalimanı kavşağında yer alan otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.


Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Amasya Merzifon Havaalanındaki otoparkımıza bırakabilirsiniz. Samcity rent a car personeli havaalanı kavşağındaki otoparkımızdan aracınızı teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

 

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 7 Gün 24 Saat
  • Hafta Sonu: 7 Gün 24 Saat

 

İletişim Bilgileri

Amasya Merzifon Havalimanı Kavşağı

   +90 ( 362 ) 256 0066

    +90 ( 532 ) 737 2757

 

Bilgi Servisi

Amasya Merzifon şehir içi trafiği oldukça rahattır. Amasya Merzifon'da yol kenarlarının park işletmesi özeldir. Park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.


© 2019 | Samcity Rent A Car - Tüm Hakları Saklıdır.